ZARUČENÁ INVESTICE DO KRÁSY

Ztráta pevnosti kůže, povolující se kontury obličeje, prohlubující se vrásky a postupující uvadání pokožky celého těla… Snad každý z nás s přibývajícími léty pozoruje na svém tělu i v obličeji tyto změny a ne vždy jsou to změny příjemné a žádoucí. V současné době naštěstí existují způsoby, jak tyto změny výrazně zmírnit, nebo je na delší dobu zcela zastavit.

V našem salonu můžete absolvovat velmi efektivní ošetření přístrojem 3 MAX FOCUSHAPE. Tento esteticko-dermatologický přístroj právem patří do řady nazývané „Estetická dermatologie“ a nabízí velmi efektivní kosmetické ošetření obličeje i celého těla s okamžitým výsledkem. Vynikajících výsledků dosahujeme díky unikátnímu spojení třech technologií do jednoho přístroje. Nabízená ošetření pokožky obličeje nebo celého těla jsou ideální pro klienty, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Při ošetření obličeje – používáme metodu známou také pod názvem „neinvazivní (nechirurgický) lifting“. Výsledkem aplikace této metody je výrazné vypnutí pleti a vyhlazení vrásek již po prvním ošetření a zároveň stimulace tvorby podkožních kolagenních a elastinových vláken. Pro dlouhodobý viditelný efekt je potřeba počet  min. 6 až max.12 ošetření zhruba v  jednotýdenním cyklu.

Při ošetření těla – používáme tzv. „neinvazivní liposukci 3.generace“ k formování postavy a odstranění celulitidy. Při ošetření dochází k trvalému odbourání tukových buněk, tím se výrazně zmenšují tukové polštáře a redukuje se celulitida. Neinvazivní liposukce vede k zeštíhlení boků, stehen, hýždí nebo partií břicha se zvýrazněním pasu, dokáže zredukovat podbradek, dobře formuje paže a kolena. Zajistí také výraznou korekci strií, jizev a dochází k celkovému vypnutí pokožky těla.
K ošetření pokožky těla se používá kombinace : ultrazvukové kavitace, radiofrekvence a vakua. Tukové buňky jsou rozbity ultrazvukovou kavitací přibližně v hloubce 1-2 cm pod kožním povrchem. Vznikne příjemná tzv. „šoková vlna“, která zničí membrány tukových buněk. Uvolněný tuk je přirozenou cestou – stejně jako přijatý tuk z potravy- postupně dopraven mízními cévami do krevního oběhu, je metabolizován (spálen) játry a využit v orgánech a tkáních, které energii potřebují. Zmenšení počtu tukových buněk v ošetřeném místě je trvalé. Dalším krokem při ošetření je použití energie radiofrekvence, která „ probudí“ a následně stáhne existující kolagenová vlákna, čímž dojde k vypnutí pokožky a ke zvýšené tvorbě kolagenu a elastinu.
Ošetření vede k trvalejšímu odbourávání tukových buněk, tím se výrazně zmenšují tukové polštáře a redukuje celulitida. Je to jednoduchá a zároveň bezpečná metoda k formování vaší postavy bez chirurgického zákroku. Pro dlouhodobý viditelný efekt je potřeba počet  min. 6 až max.12 ošetření zhruba v  jednotýdenním cyklu. Toto ošetření lze provádět ve všech ročních období.

IDEÁLNÍ KOMBINACE TŘÍ METOD – 3 MAX FOCUSHAPE

Po ošetření je důležité držet zvýšený pitný režim, protože tuky se odplavují krevním lymfatickým systémem, který je potřeba takto podpořit! Volit lehkou stravu a 3-5 dní nekonzumovat alkohol. Neinvazivní liposukci je vhodné provádět opakovaně a při jedné kúře ošetřovat jen jednu lokalitu. Neinvazivní liposukce není vhodná u klientů s těžkou poruchou jater, s kardiostimulátorem, se špatně léčenou cukrovkou aj. metabolickými poruchami.

  1. ULTRAZVUKOVÁ KAVITACE – je funkce při kterém ultrazvuková vlna vyváří v buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují. Tím dochází k narušení integrity tukové buňky. Ultrazvuková kavitace dokáže dokonale narušit strukturu hluboko uložené tukové buňky a tím dojde k uvolnění tuku z buňky.
  2. MULTIPOLÁRNÍ A BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE S FUNKCÍ PODTLAKU– dodá především tepelnou energii hluboko do podkožní vrstvy a elektromagnetické vlny velmi účinně nastartují proces tvorby nového kolagenu a stimulaci kolagenových vláken. Koriguje se tak ochablost pokožky, dochází k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší vzhled těla a obličeje.
  3. BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE – působí jak na povrchovou vrstvu pokožky, tak zároveň na hlubší podkožní vrstvy a výrazně podporuje zrychlení metabolismu. Tím se docílí výrazného liftingu pokožky a u- udržovací proces zajistí dlouhodobý výsledek a spokojenost