Exclusive hair treatment – dokonalá obnova Vašich vlasů

Posted on 13.1.2018Posted in Akce, Kadeřnictví

Připravili jsme pro Vás naprostou novinku pro dokonalou regeneraci Vašich vlasů.

Americká profesionální vlasová značka ALOXXI, se kterou v našem salonu pracujeme, uvedla na český trh rekonstrukční produkty pod názvem „Aloxxi RRX Treatment“. Tyto produkty jsou určené výhradně pro kadeřnické salony.

Přijďte k nám do salonu a za 30 minut budete odcházet s neuvěřitelně zregenerovanými vlasy. Výsledek je viditelný ihned po absolvování této rekonstruční kúry.

Aloxxi RRX Treatment je tím správným receptem pro opětovné získání zdravých a pevných vlasů. Rekonstrukční kúra výrazně posílí a dodá silnou výživu i vážně poškozeným vlasům.
Produkty obsahují Advanced RecoveryTechnology pro pevnost a obnovu slabých vlasů, kameliový a arganový olej pro uhlazení i lesk, aminokyseliny a lipidy, které zásadně vlasy posilují i hydratují, změkčují a doplňují chybějící proteiny. Peptid hrachu a extrakt gotu koly výrazně navrací sílu a hydrataci poškozeným vlasům. Patentovaná hydratační směs pro obnovu vlasového vlákna a unikátní ColourCare Complex se směsí 10ti antioxidantů chrání před UVA/UVB paprsky a udržuje vlasy mladé a plné života. Efekt tohoto obnovujícího ošetření je klinicky prokázán.